Skip to content

Замовлення Святого Миколая

Шановні пані та панове, у нас Ви можете замовити Святого Миколая (Київ і передмістя).

замовити Святого Миколая

Поздоровлення від Святого Миколая це справді добре світло, яке проникає у кожен куточок Вашого серця, який залишиться там назавжди. Святий Миколай це добрий чарівник, яких завітає до Вашої дитини і подарує йому не тільки подарунок, але й безліч незабутніх вражень.

Надзвичайні конкурси, ігри та вірші у виконанні Святого Миколая, які обов’язково сподобаються Вам і Вашій дитині. Такий День Святого Миколая запам’ятається Вам на довгі роки.

Замовлення Святого Миколая Київ

Ми хочемо розповісти Вам, як відбувається передача подарунків та усі організаційні моменти. Ви телефонуєте і замовляєте Святого Миколая, ми уточнюємо дату і час візиту, записуємо усі подробиці, враховуємо усі ваші побажання і записуємо у графік. Напередодні візиту Святого Миколая до Вас додому, ми Вам телефонуємо і уточнюємо все ще раз.

Коли артист приїзждає, він телефонує Вам. Ви віддаєте йому подарунок і залишаєте артиста. Через деякий час у двері заходить вже Святий Миколай і починає виступати.

Треба відзначити, що артист переобувається і до Вас додому заходить Святий Миколай у костюмі в чистій обуві, тому за чистоту в приміщенні Ви можете бути спокійними.

Замовлення Святого Миколая Київ

Грудень 2020 року
Дата 30 хв. 60 хв.
до 18 грудня 900 1300
19 – День Святого Миколая 1100 1500
29.12 – 30.12 1000 1300
31 грудня індивідуальний розрахунок індивідуальний розрахунок
Січень 2021 року
Дата
1.01 900 1100
2.01 – 15.01 700 1000

Зателефонуйте нам і ми підкажемо кращий варіант поздоровлення, уточнимо інформацію і узгодимо усі деталі.

Історія про Святого Миколая іде далеко в минуле, у часи античності. Він народився у стародавній країні, яка називалася Лікією. Святий Миколай мав здібності зціляти людей і творити дива, за що отримав прізвисько Чудотворець. Також він був заступником моряків, мандрівників, сиріт і усіх дітей.

Перехід на головну сторінку “Дід Мороз Київ”
Заказать Деда Мороза