Skip to content

Дід Мороз на корпоратив

Любі друзі, у цьому розділі зібран докладний опис послуг по замовленню Діда Мороза на новорічний корпоратив у Києві і області.

Дед Мороз Челентано

Якщо Ви вирішили замовити Діда Мороза і Снігуроньку, пощадіть, нехай ще поживуть. Ну а якщо говорити серьозно, до Ваших послуг найвеселіши артисти, які “запалять” на Вашому корпоративному святі.Дід Мороз у ресторан Київ У нас завжди свіжі, цікаві сценарії розважальних програм, які готують професіонали своєї справи, справжні акули пера. Тематичні, жваві конкурси заставлять забути про робочу рутину і занурять Вас в атмосферу стратосфери, без сумнівів. Замовити Діда Мороза і Снігурку на новорічний корпоратив дуже просто. Зателефонуйте нам або зв’яжіться з нами електронною поштою, через скайп або вайбер. Домовтеся про час і дату виступу, все. Дід Мороз разом із Снігуркою прибудуть точно в визначений час з повним мішком подарунків, жартів, привітань, веселих конкурсів і позитивних емоцій. blank Дід Мороз і Снігуронька у розкішних ВІП костюмах зроблять максимум від них залежне, щоб свято вдалося. Будуть пісні, будуть танці і звичайно обійманці. Будьте впевнені! Все пройде на вищому рівні. Треба відмітити важливість гарних костюмів, адже у Вас залишаться шикарні фотографії і відео на пам’ять, головне щоб діти і онуки не знайшли ці відео у ваших архівах. Стосовно конкурсної програми, за Вашим бажанням можемо добавити деякі конкурси, сценічні вистави. Також, заздалегідь можемо обсудити музикальні пристрасті, які подарунки і яким чином їх краще вручити вашим співробітникам. Завжди готові піти на зустріч Вашому креативному мисленню і підтримати Ваші пропозиції стосовно сценарію. Резюмуючи, перед остаточним рішенням замовити Діда Мороза на корпоратив, або ресторан, кафе чи бар, ми все обговоримо і зробимо будь-які зміни до сценарію на Ваш розсуд. До речі, на Ваш новорічний корпоратив можуть з’явитися не тільки Дід Мороз і Снігурка, але й Санта Клаус, а іноді навіть з оленячою упряжкою, тут вже від водія таксі залежить.

Трохи цифр

  • Досвід проведення святкових заходів більше 5 років;
  • Проведено і організовано приблизно 130 святкових заходів;
  • 45 позитивних відгуків від наших клієнтів у проекті «Організації» від Google;
  • 1500000 хвилин програної музики (жартуємо :)).

Дід Мороз на корпоратив Київ (30, 60, 120 хв.)

Грудень 2019 року
Дата Дід Мороз, грн Дід Мороз і Снігурка, грн
до 31.12 900, 1500, 2000 грн(якщо колектив маленький, зробимо скидку) 1500, 2200, 3000 грн
Новий Рік За домовленістю
Дід Мороз і Снігурка (або один персонаж, на ваш розсуд) – головні ведучі новорічного корпоративу. Вас чекають пісні у виконанні новорічних героїв, танець Діда Мороза, гарні тематичні конкурси. Тільки у нас унікальна послуга Дід Мороз – Адріано Челентано! Знаменитому італійському актору і режисеру, настільки сподобався образ Діда Мороза, що він готовий приміряти його на себе і виступити для Вас у його фірмовій манері! Замовивши Діда Мороза і Снігурку на Новорічний корпоратив в ресторан, Ви зміцните колектив і наповните його новими силами, які позитивно позначяться на роботі компанії в цілому. Артисти працюють у Києві, але можуть виїжджати до київської області, у даному випадку ціна і умови обговорюються окремо. Перехід на головну сторінку “Дід Мороз Київ” Переход на русскоязычную главную страницу “Дед Мороз Киев”
Заказать Деда Мороза